DĚKUJU!

Uff, jak začít…

Je to pár dnů, co jsem otevřela dárečky na cestu do Španělska od vás. Byly určeny pro chvíle, až mi bude smutno. Naštěstí takový chvíle ještě nenastaly (i když…), ale nastalo to, že jsem byla pěkně zvědavá!

Asi týden jsem rozmýšlela jak na nadílky od vás reagovat a vlastně ještě pořád nevím, co říct. Chtěla bych vás každýho vidět a hrozně obejmout a možná trochu zamokřit rameno od slz, protože je to něco neskutečnýho. Ať už je to video od Terezky, na kterým je plno mých nejmilovanějších nebo KPZ od nejbližších kamarádů. Ale i knížka od Aničky, která mě taky pěkně dojala… Jsem neskutečně vděčná i za zprávy a hovory, kdy mám příležitost se dozvědět jak se máte a co novýho. Moc vše děkuju! Udělalo mi to neskutečnou radost.

Dlouho jsem přemýšlela, jak bych vám to mohla aspoň nějakou částí oplatit… A to nebyl vůbec lehký úkol. Normálně bych vás pozvala na tapas a sangrii, ale to asi na dálku nepůjde. Proto jsem se nechala inspirovat videem od Terezky.

Vím, že to asi jen tak nepůjde, abyste se sem podívali všichni. I když bych hrozně ráda… Tak jsem se pokusila ty nejhezčí místa zachytit na video. Provedu vás městem tak, jako bych tady každýho z vás provázela osobně. Snad vás to potěší a třeba někoho naláká to vše vidět a zažít na vlastí oči.

Děkuju vám strašně moc za důvěru, podporu a lásku.

Vaše Míša

 

You may also like

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *