MĚSÍC DO ODJEZDU

Když jsem začala psát tento článek, měla jsem ještě měsíc do odjezdu. Teď už je to zas o něco míň a pořád nemůžu uvěřit tomu, že se už za několik dní budu loučit se Salamankou. Jediné, co to opravdu vystihuje je klišé: „Ten čas tak letí…“ no a ve Španělsku snad 2x rychleji.

Co se událo?

Měla jsem před odjezdem velké plány. Jak se skvěle naučím španělsky, jak si najdu plno nových kamarádů z celýho světa nebo jak přečtu těch pět knížek, kvůli kterým jsem oželela jeden pár bot. Teď bych si strašně ráda za vším udělala fajvky, že se mi to povedlo, ale neudělám. Protože ač jsem měla očekávání různý, tak ani do jedné věci se mi pořádně nechtělo. A radši než něco dělat na sílu, tak jsem si našla jiný aktivity, který mě tak nějak začaly bavit mnohem víc.

CORDÓBA / Výlet s Gabi do Cordóby byl prostě boží. Nádherný město s úžasnou atmosférou a uličkami. Zjistila jsem, že to naše pochmurný, podzimní počasí v Česku dokáže s náladou pěkně zamávat. V  půlce listopadu tu bylo ještě na svetr a to člověku dokáže zlepšit den. Počasí bude jedna z těch věcí, co mě bude chybět. S Gabi jsme poznaly skoro všechny místňácký bary a kavárny, které nám doporučovala USE-IT mapa. Na další města se koukněte sem: USE-IT  Bohužel kavárny byly i v Cordóbě dost tragický.

Cordóba

Cordóba

 

Cordóba

TEREZKA A JENÍK / Skvělá návštěva, kterou jsme spojili i s výletem do Madridu. Dva ze dvou respondentů se shodli na tom, že je Salamanca mnohem hezčí než Madrid. Avšak určitou roli hrálo i to, že v Salamáni nestálo pivo 5,5 Euro 😀 Když jsem si prohlížela fotky z toho týdne, vypadalo to, že jsme pořád jenom jedli… A taky to tak možná bylo. Každopádně to byl nezapomenutelnej týden. A ještě jednou děkuju za návštěvu vy dva!

 

MOHLELKY / Můj milý se za mnou přijel taky podívat a byl to jeden z nejkrásnějších víkendů tady. Jsem tak ráda, že jsem vám to tu mohla ukázat!

Co mě ještě čeká?

Přesně dvacet dní. Dvacet dní, ve kterých se pokusím zvládnout všechnu školu a užít si ještě nádherné Salamancy. Příští týden mě přijede navštívit ještě hvězdné duo mamča&Kačka, takže Salamanca ještě zažije holky Brůhovic v plné sestavě.

Těším se na vás všechny! A taky na Vánoce.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

You may also like

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *